Oferta dla

hoteli

oferta dla

restauracji

Oferta dla

domu

Tekstylia w eleganckim hotelu

pościel hotelowa - kołdry, poduszki, prześcieradła

Naprawdę elegancki hotel nie może zostawić ani jednego aspektu wpływającego na zadowolenie gościa przypadkowi. Czy to obsługa, czy wystrój – w ogólnym rozrachunku wszystko ma znaczenie. Jedną z rzeczy, na które właściciel powinien zwrócić szczególną uwagę są tekstylia hotelowe. W końcu większość gości w pogoni spraw spędza w hotelu minimalną ilość czasu, przez co jakość ich snu czy miękkość ręcznika może zbudować znaczną część ich ogólnej opinii.

Pościel, prześcieradła i poduszki

Pościel dla hoteli powinna być jak najwyższej jakości, dlatego dobrym startem jest zawsze pościel z adamaszku. Wykonane z niego prześcieradła hotelowe, jak również pościel hotelowa są znane i szeroko lubiane przez wielogwiazdkowe placówki, a co najważniejsze – przez odwiedzających je gości. Równie ważne są kołdry i poduszki hotelowe – w końcu nawet najlepsza pościel hotelowa od producenta nie wywrze dobrego wrażenia, jeżeli będą one niskiej jakości.

Na koniec warto również sprawdzić obrusy do restauracji – goście wielogwiazdkowych hoteli są przyzwyczajeni do wysokiego standardu, będą więc zwracać uwagę nawet na takie drobne detale. Takie szczegóły mogą zrobić ogromną różnicę, warto więc dopiąć wszystko „na ostatni guzik”.