Oferta dla

hoteli

oferta dla

restauracji

Oferta dla

domu

Pościel syntetyczna, czy to tylko synonim luksusu?

Kolekcja Horeca to oferta dedykowana hotelom oraz restauracjom. Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu szeroki wybór obrusów, pościeli, ręczników oraz szlafroków, spełniających najwyższe kryteria jakości oraz trwałości. Wyposażenie hoteli Andropol cechuje się również nienaganną, stylistyką, która została doceniona przez wiele prestiżowych obiektów z kraju i za granicy.

Starannie wyselekcjonowane surowce zapewniają naszym wyrobom doskonałe właściwości użytkowe oraz estetyczne. Obrusy, pościele, ręczniki oraz szlafroki hotelowe Andropol to esencja elegancji oraz klasycznego minimalizmu, który może zagościć również w Państwa pensjonatach.

Proponując pościel dla hoteli o rozmaitych rozmiarach i sposobach szycia, czy ekskluzywną konfekcję stołową pomagamy w utrzymaniu najwyższego standardu oraz renomy, prowadzonych przez Państwa obiektów. Troszczymy się o stworzenie kompleksowej oferty, która pozwoli w zakresie tekstyliów hotelowych o zachowanie spójnej estetyki. Jednorodne wzornictwo, powielające się na różnego typu elementach w przestrzeniach obiektów noclegowych podnosi prestiż. Świadczy również o dbałości o wizerunek. Ze swojej strony możemy zagwarantować doskonałą jakość. Stosowane w naszych wyrobach tkaniny odznaczają się efektownym, mocnym splotem, odpornością na przedarcia i przetarcia, bardzo dobrym wybarwieniem, perfekcją szwów.